Uždirbk iš nuomos

Jokių rūpesčių

Mūsų partneris UAB ,,Vasaroja“ perims visus rūpesčius: nuo klientų aptarnavimo iki kainodaros ir marketingo; nuo smulkių problemų iki visiško koordinavimo. Jūs patys pasirenkate, kiek norite įsitraukti į veiklą, – turėsite prisijungimą prie sistemos, kurioje galėsite stebėti rezervacijas.

Kaip investuoti į atostogų būsto objektus

Jei ketinate investuoti į nekilnojamąjį turtą, augantis atostogų nuomos sektorius gali būti tinkamiausia sritis pradėti, nes net 19% keliautojų, užsisakiusių atostogų būstą per 2020 m. kovo – 2021 m. balandžio laikotarpį, tai padarė pirmą kartą. Taigi Jums pravers trumpa nuomos sektoriaus apžvalga, nesvarbu, ar užsiimsite nuoma savarankiškai, ar kreipsitės į turto valdymo įmones.  

Ar atostogų būstas yra gera investicija?

Neabejotinai, taip. Štai iškalbingi argumentai.

Atostogų būsto nuomos pajamos gali būti vertingas pajamų šaltinis:
– Dabar daugiau nei bet kada keliautojų ieško atostogų būsto.
– „Booking.com“ srautas ir paieškos per 2021 m. padidėjo daugiau nei dvigubai.
– Nuomos paieškų padaugėjo 235 proc., naudotojų – 116 proc.

Turėdami atostogų būstą, patys rinksitės, kada jį naudoti kaip papildomų pajamų šaltinį, o kada kaip lengvai prieinamą atgaivos oazę:

  • Trumpam ištrūkti pabūti pačiam su savimi.
  • Praleisti romantišką savaitgalį.
  • Suorganizuoti smagų renginį šeimai ar draugams.

1. Turto vertė

Ilgesnėje perspektyvoje kokybiško investicinio turto, esančio patrauklioje vietoje, vertė paprastai žymiai padidėja. Be to, galima dar labiau padidinti savo atostogų namų vertę investuojant į nedidelius pagerinimus: patenkinti klientai visada grįžta ir visada palieka geresnius atsiliepimus, todėl smulkios investicijos atsiperka su kaupu.

2. Pajamų šaltinis

Gera investicija į atostogų būstą atsiperka ir net atneša pelno, kai

  • būstas patrauklioje vietoje – namai prie netoliese esančių lankytinų vietų (miesto centras yra akivaizdžiausias pasirinkimas investiciniam turtui);
  • nepriklauso nuo sezoniškumo – finansiniai rezultatai geresnius, jei vieta keliautojus traukia ištisus metus.

3. Nereikalinga priežiūra

Jei nuomos paslaugas teikianti komanda prižiūri Jūsų namus ir svečius, galite mėgautis visais atostogų nuomos investicinio turto privalumais be jokių rūpesčių: mūsų partneris UAB ,,Vasaroja“ bus Jūsų akys, ausys ir rankos. Durys užsitrenkė vidury nakties? Tvarkoma. Reikia įnešti kiemo baldus į vidų prieš audrą? Jokių problemų.

4. Atsparus krizėms

Investicijos į atostogų būstą tinkamoje vietoje gali duoti solidžių pajamų net ir ekonominio nuosmukio metu: 2009 m. recesijos duomenimis, sulėtėjus ekonomikai žmonės nenustoja atostogauti. Keliautojai tiesiog planuoja trumpesnes keliones, dalijasi išlaidomis su didesnėmis šeimos ar draugų grupėmis ir rezervuoja atostogas arčiau namų.

5. Augantis populiarumas

COVID-19 pandemijos metu atostogų būsto nuoma tapo labai išpopuliarėjo: „AirBNB“ vartotojų apklausos duomenimis, 92% keliautojų buvo patenkinti atostogoms pandemijos metu išsinuomoję butą (nurodė tokius privalumus kaip švara ir privatumas), 52% teigė, kad atostogoms rinktųsi butą, o ne viešbutį.

Nuomos priežiūra

UAB Vasaroja

,,Vasaroja išsiskiria iš visų kitų agentūrų tuo, ką siūlo, įskaitant rinkodarą, valymo priemones ir mūsų trumpalaikės nuomos kurorto rinkliavos mokėjimą miestui. Jų darbuotojai yra profesionalūs, draugiški, protingi ir kompetentingi. Per vieną nuomos sezoną mes tapome ne tik verslo partneriais, bet ir draugais“ – Asta, Vilnius, 47 m. 

Atiduokite rūpesčius mums ir skirkite laiką sau!

Kodėl verta rinktis "Vasaroja"?

Paprasta pradėti

Nesvarbu, ar nuomojate pirmą kartą, ar pereinate iš kito nekilnojamojo turto valdytojo, pradėti bendradarbiavimą su mumis labai paprasta: sukursime Jūsų internetinį profilį; nufotografuosime bei aprašysime Jūsų būstą; paskelbsime apie jį nuomos svetainėse; prireikus perkelsime esamus užsakymus; paruošime Jūsų namus svečiams priimti

Jokių nesibaigiančių sutarčių

Mes siekiame tvirtų santykių, o ne ribojančių sutarčių. Jeigu nesate patenkinti ,,Vasaroja“ paslaugomis, jų atsisakyti galite iškart, pasibaigus paskutiniam Jūsų rezervavimui

Turto priežiūra

Siekdami patenkinti unikalius kiekvieno savininko ir svečių poreikius, samdome geriausius namų tvarkytojus, priežiūros specialistus ir nekilnojamojo turto valdytojus miestuose, kuriuose mes veikiame: išvalome butą prieš klientams atvykstant ir jiems išvykus; pakeičiame patalynę ir rankšluosčius; surenkame mokėjimus;   išsprendžiame visas per svečių viešnagę ir po jos iškilusias problemas