Apie Druskininkus

Populiariausias visus metus veikiantis Lietuvos kurortas

Pramogaukite su šeima ir draugais miško, vandens ir atrakcionų parkuose, judėkite dviračiais, valtimis, slidėmis ir medžių trasomis.

Druskininkų kurorte Jūs galite sveikatinti kūną, puoselėti jo grožį, atgaivinti dvasią ir atgauti jėgas, derindami gydomąsias procedūras su aktyviu laisvalaikiu ar meditacija!

Restoranai

Stilingos vietos, siūlančios mėgautis tradicinės, europietiškos, Viduržemio jūros regiono ar amerikietiškos virtuvės patiekalais ir laisva, jaukia atmosfera bei gyvos muzikos vakarais tiek vasarą, tiek žiemą. Vos per kelias minutes pėsčiomis pasieksite kurį nors Druskininkų restoraną: Sicilija, Velvetti, Toli Toli ar „The House“. Iš šio kultūros paveldo pastato terasos atsiveria Druskonio ežero panorama su spalvingu fontanu.

Didžiausias grožis - sveikata​

Sveikatingumo miestas Druskininkai Jūsų laiką ir veiklas nukreipia taip, kad gautumėt didžiausią naudą savo sveikatai, – kad spindėtų akys, švytėtų veidas, palengvėtų kūnas ir mintys.

Be įtampos ir skubos  semkitės stiprybės SPA terapijose, patirkite gaivinantį druskos, deguonies, šalčio, gintaro, muzikos procedūrų poveikį.

Gamtos aplinka ir išpuoselėtos miesto erdvės leis atsikratyti streso, subalansuos emocijas.

Kultūros ir meno renginiai pakylės dvasią ir suteiks energijos įveikti laukiančius iššūkius.

Vandens pramogos

Druskininkų vandenys – mineraliniai, natūralių telkinių ir baseinų –  sveikatina ir džiugina daugybe būdų: gerkite, irkluokite, maudykitės ir pramogaukite.

Vandens parkas siūlo linksmybes bei nuotykius ne tik vaikams, bet ir ekstremalių išbandymų mėgėjams – 2 500 000 litrų vandens baseinai suteikia įvairiausių galimybių: plaukioti, žaisti vandens žaidimus, pajusti jūros bangas, sraunios upės galią, sūkurinės vonios, krioklio, pirties malonumus, kvapą gniaužiančių nusileidimo takelių keliamus emocijų pliūpsnius.

Sanatorijų ir viešbučių baseinai teikia ne ką mažiau vandens pramogų.

Pramogos su vaikais

Didžiuliame Druskininkų pramogų parke į įvairias aktyvias veiklas lengva įsitraukti pačiam ir įtraukti bet kokio amžiaus vaikus. Parko erdvėse įrengti atrakcionai, treniruokliai, trasos pritaikytos įvairiausiems poreikiams, norams ir galimybėms: nuo rojaus paplūdymių iki slėptuvių ir laipynių. Aktyvi veikla gryname ore ir gamtos apsuptyje suartins šeimos narius, paliks puikių bendrų įspūdžių ir, žinoma, iškraus net paties aktyviausio zuikučio baterijas.

Aktyvus poilsis

Druskininkuose jau kaip 225 metus populiarinamas sveikas gyvenimo būdas. Visos laisvalaikio pramogos čia skatina judėti ir aktyviai leisti laiką gamtoje.

Druskininkai – tai tarsi didžiulis SPA po atviru dangumi: mineralinių vandenų šaltiniai, daugybė sveikatinimo procedūrų, aktyvus laisvalaikis ir grynas oras pušų apsuptyje.

Jūsų poilsio kokybei

Keturi ypatingi gamtos elementai

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.  Čia dera šimtametės sveikatinimo tradicijos ir naujausios technologijos, ramus poilsis ir pramogų šėlsmas. Druskininkų aplinkos galia ir žmogui teikiama stiprybė kyla iš keturių ypatingų gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums!

Mineraliniai vandenys

jaunystės šaltinis

Druskininkų mineralinio vandens gydomosios ir sveikatinamosios galios žinomos ir vertinamos ne vieną šimtmetį. Per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Šis vanduo iš giliausių kurorto gręžinių keliauja ne tik ant Jūsų stalo – jis naudojamas gydomosioms ir grožio procedūroms visose didžiosiose kurorto sveikatinimo įstaigose. Kurorto centre trykšta „Grožio šaltinis“ – tai sūriausias mineralinis vanduo, išgaunamas iš daugiau kaip 300 metrų gylio gręžinio. Druskininkų mineraliniai vandenys gydo, stiprina imunitetą, jaunina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką.

Oro terapija

įkvepianti energija

Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supantys pušynai Druskininkų orą prisotina organizmui reikalingų elementų. Užtenka ilgiau pasivaikščioti ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija!
Ypač teigiamai pušyno oras veikia vaikus. Druskininkuose sudarytos puikios sąlygos būti gryname ore: sportuoti, pramogauti, leisti laisvalaikį su draugais ar šeima.

Purvo procedūros

sveikatos versmė

Gydomojo purvo procedūros Druskininkuose yra vienos populiariausių. Dėl ilgamečių tradicijų ir naujausių technologijų dermės jos tapo išskirtinės ir itin veiksmingos organizmui. Purvo procedūros gydo, atpalaiduoja, gerina medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą, mažina alergijas, pakelia nuotaiką. Procedūroms naudojamas tikslingai mineralais ir mikroelementais praturtintas purvas, todėl jis naudingas ir Jūsų sveikatai ir grožiui.

Pušynai

atgaiva sielai

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Svečiai iš Lietuvos ir užsienio žavisi miesto centre žaliuojančiais medžiais ir kurortą supančiais šimtamečiais pušynais. Kiekvienais metais Druskininkų savivaldybė įvairiose kurorto vietose pasodina šimtus naujų želdinių – taip žalieji Druskininkų plotai kasmet plečiami. Miško terapija pastaraisiais metais ypač populiarėja, jos naudą yra įrodę užsienio mokslininkai. Pasivaikščiojimas miške padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą, pakelia nuotaiką. Svečių patogumui Druskininkų pušynuose vingiuoja dešimtys kilometrų pėsčiųjų ir dviračių takų, yra įrengta šiaurietiškojo ėjimo trasa.